NMERKEZ OUTLET

Yenilikçi tarzı ile inşaat sektöründe prestijli projeler geliştiren Özyurtlar İnşaat; kaliteli ve fark yaratan bir ivmeyle öncelikli olarak İstanbul Avrupa Yakası'nda Esenyurt ilçesinin marka değerinin oluşmasına ve bilinirliliğine öncülük etmiş bir firmadır. 

İstanbul Avrupa Yakası' nın tam kalbinde, Esenyurt'ta bölgenin yeni buluşma noktası haline gelen Nmerkez Outlet, 32.000 m2'lik bir alanda yaklaşık 194 ticari birimden oluşmaktadır ve Özyurtlar İnşaat tarafından bölgenin sosyal yaşamını daha da zenginleştirmek amacı ile inşa edilmiştir.

194 ticari birim ile birlikte alışveriş, 564 konut ile birlikte yaşam alanlarının harmanlandığı Nmerkez projesi yüksek hizmet kalitesi ile sunacağı hizmetler ile bölgedeki önemli bir sosyalleşme alanıdır. 

Nmerkez Outlet; ulusal ve uluslararası marka ve mağaza karması, restaurant ve kafelerden oluşan yeme içme alanı ile, Esenyurt bölgesinin alışveriş hayatına yeni bir soluk getirirken, bölgenin en çekici yaşam merkezidir. 

Nmerkez Outlet alışveriş merkezinin marka karması içinde; LC Waikiki, İ-Evim Ev Tekstili, My Buckle Bijuteri, Jimmy Joker, Irmaklar, Simitçi Dünyası, Avea, Siemens gibi ünlü markaların yanı sıra, çeşitli resmi kurum ve kuruluşların da, Bedaş gibi, ödeme noktaları bulunmaktadır. 

Toplu ulaşım bağlantılarının bulunduğu en özel noktada konumlanan Nmerkez Outlet'e kolayca ulaşım sağlanabilmektedir. İstanbul'un çok çeşitli semt ve bölgelerinden gelen ziyaretçiler yönlendirmeler eşliğinde Nmerkez Outlet'e kolaylıkla gelebilmektedir. 

Şehir/Ülke : İstanbul / Türkiye 

Toplam İnşaat Alanı : 32,000 m² 

Yapı Tipi : 194 ticari birim

BİZİ TAKİP EDİN!

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin!

Projeler